Partneři

KOHLBACH GmbH je renomovaná rakouská společnost s mnohaletou tradicí ve výrobě kotlů na dřevní odpad a její výrobky se uplatňují především v těžkých až extrémních podmínkách provozu.

www.kohlbach.at

 

HDG Bavaria GmbH je renomovaná německá společnost s mnohaletou tradicí ve výrobě kotlů na kusové dřevo, pelety a dřevní odpad.

hdg-bavaria.com

 

IS SaveEnergy AG je švýcarská dynamická a inovativní společnost specializující se na kompletní řešení pro kombinované čištění spalin a zpětné získávání tepla (zvyšování účinnosti tepelných systémů). Kromě dodávek vysoce účinných výrobků, zajišťuje i podporu v analýze problémů a zlepšování mezních podmínek. IS SaveEnergy AG trvale pracuje na zlepšování svých produktů. Tato vylepšení jsou založena na nejmodernějším výpočetním softwaru a řadě výzkumných projektů ve spolupráci s různými švýcarskými vysokými školami.

saveenergy.ch

 

TURBODEN s.r.o. je renomovaná italská společnost specializující se na aplikace ORC technologie, která umožňuje vyrábět elektrickou energii efektivně, v uživatelsky příjemném prostředí, z nízkoteplotních a / nebo nízkoenergetických zdrojů tepla.

www.turboden.eu

 

STAViMEX Slovakia, a.s. je společnost působící na slovenském i zahraničním trhu v oblasti tepelné techniky, s dlouholetými zkušenostmi s instalacemi kotelen a spaloven nebezpečných odpadů nejen v SR a ČR.

www.stavimex.sk

 

RUWAC s.r.o. je společnost působící v oblasti prodeje, poradenství a servisu průmyslových vysavačů, strojů na průmyslové čištění koberců, podlahových mycích a zametacích strojů a strojů na čištění eskalátorů.

www.ruwac.cz

HDG Bavaria Turboden SaveEnergy Kohlbach